Apex Legends Bıçak ile 80 $ Kazanma

Apex Legends Bıçak nedir? Nasıl elde edilir? Ne kadar para kazandırır? gibi sorulara cevap bulabileceğiniz bir yazı hazırladım sizler için. Keyifli okumalar dilerim.

Apex Legends Şubat 2019 da piyasaya sürülen battle royale oyunudur. Bir adaya gemiyle bırakılan 60 oyuncu, üçerli gruplar halinde toplam 20 squad timi olacak şekilde, şampiyon olmaya çalışarak keyifli vakit geçirir. Tıpkı PUBG ve Fornite gibi en son hayatta kalanın kazandığı oyun, her iki oyundan da iyi bir çıkış yakalayarak, aktif milyonlarca oyuncuyu bünyesine katmayı başarmıştır.

Oyun içinde tıpkı diğer Battle Royal oyunlardaki gibi kıymetli itemler (eşyalar) vardır. Bunlar; silah skinleri, introlar ve bannerlar olabiliyor. Şimdilik en kıymetli eşyaların başında Apex Legends Bıçak geliyor. Apex Pack adı verilen sürpriz eşya kutuları açılarak elde edilebilen bıçaklar (knife) oldukça yüksek miktardaki paralara satılabiliyor. Oyuncu sayısı arttıkça piyasası da gelişen Apexde bıçak çıkararak siz de daha değişik heyecanlar yaşayabilir ya da oyundan para kazanabilirsiniz. Diğer para kazanma yöntemleri için “Apex Legends Para Kazanma” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Apex Legends Bıçak Seti (Kunai) Hakkında Bilgi

Apex Legends Bıçak Nasıl Kazanılır?

Apex Legends Kunai Bıçak

Apex Legends Bıçak Fiyatları

Oyunda kazanılan ve yalnızca Wraith karakterinin kullanabildiği bıçakların bir piyasası vardır. Bu başlık altında bıçakların ne kadar fiyata satıldıklarını anlatmaya çalışacağım. Kullanıcılar bu bıçakları gerçek paralar karşılığında satın alıyorlar. Burada oyun içindeki paradan bahsetmiyor, tamamen ticari bir ortam ve dolar-tl ile alışveriş yapılabilen bir marketten bahsediyorum.

Bıçak fiyatları ilk çıktığı günlerde ortalama $500dan alıcı bulmaya başlamıştı. Kimsede olmadığından haliyle bütün yayıncılar bu itemlerin peşinden koşarak canlı olarak sergilemek istemişlerdi. Ancak gün geçtikte piyasada daha fazla görmekteyiz ve bıçakların değeri giderek azalıyor. Şu anda en ucuz bıçak fiyatı $80 civarında seyrediyor. TL kuruna çevirdiğimizde bu rakam 435 TLye tekabul eder. (Ülkemizde dolar kuru çok değişken olduğu için 🙂 yazının yayınladığı saatteki kur baz alınmıştır) Apex Legends Türkiye pazarında, daha uygun fiyatalara da bulmanız mümkün.

Bıçak Satın Alma Nasıl Yapılır?

Unutmadan söyleyeyim bu itemin oyundaki ismi Kunai, alım yaparken dikkat ediniz. Set şeklinde çıkıyor yani Wraithin bıçak fırlatan banneri, bıçağın kendisi ve introsuyla. Ayrıca Apex Legendary ; yani oldukça kıymetli bir eşya sınıfında. Peki bıçak nasıl satın alınır? Bunu yapmak için hesabı komple satın almalısınız. Yalnızca bıçağı pazara koyup satmak gibi bir şansınız yok. Buna izin verilmiyor maalesef. O nedenle Origin hesabı satın almalısınız ve alacağınız hesap içinde Kunai bıçağı olmalı. Kunai alırken dolandırılmaya karşı güvenilir sitelerden alışveriş yapmaya ve alıcının tüm iletişim bilgilerini elde etmeye özen gösteriniz. Bıçakların satıldığı bazı siteler aşağıdadır. Daha fazla site için arama motorlarında apex legends bıçaklı hesap şeklinde arama yapabilirsiniz.

1) Sahibinden.com
2) Playerauctions.com

Kunai Bıçağı Nasıl Satılır?

Az önce bahsettiğim alım yapma mevzusunda olduğu gibi bütün Origin hesabınızı satmalısınız. Hesabınızdaki bıçağı tek parça şeklinde satamıyorsunuz. Ancak hesapların da alıcıları var merak etmeyin. Apex Packlerden çıkardığınız bu Legendary item elinizde kalmayacaktır. Bıçak satmak isteyenlerin ellerini çabuk tutmalarını tavsiye ederim çünkü gün geçtikçe bu iteme sahip hesap sayısı artıyor ve piyasa düşüyor. Eğer para kazanmak gibi bir
amacınız varsa makul fiyatlardan hızlıca satışını yapabilirsiniz.

Satacağınız hesabın mail adresi ve gizli sorularıyla birlikte yanıtları olmalıdır. Alıcılar bunu sizden talep ederler çünkü satış sonrası aldıkları hesabın kendilerine ait olacağından emin olmak isterler. O yüzden bu bilgileri de mutlaka bir kenara not ediniz.

Bıçak Nasıl Çıkarılır?

Hesap alım satım işlerine bulaşmadan bıçak çıkarmak da gayet mümkün. Çıkaranlar nasıl çıkardıysa siz de o şekilde bu kıymetli iteme sahip olabilirsiniz. Bunun için oyundaki Apex Pack adı verilen sürpriz kutuları çıkarmanız gerekiyor. Belirli bir seviyeye kadar her level alındığında bu kutulardan bir tane size hediye edilir. Ayrıca gerçek para karşılığında da sınırsız apex pack alarak bıçak çıkarmayı deneyebilirsiniz. Daha önce Kunai kazanıp tecrübelerini
aktaran oyuncular ortalama 500 apex pack ile bıçağın kesin çıktığını söylüyorlar. Tabii bu ortalama bir rakam, birkaç kutu açıp kazananlar da var. Unutmadan; bir apex pack 1 EUROya satılıyor.

Apex Legends bıçak fiyatları, wraith karakterine ait kunai, alım satım siteleri vb. birçok konuya bilgim ölçüsünde değinmeye çalıştım. Olumlu olumsuz yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim.

Bir sonraki rehber yazımızda görüşmek üzere keyifli oyunlar dilerim.

Bir Yorum Yap