Apex Packs Kazanma 3 Yöntem

Apex Packs kazanma yöntemleri yazımızda sizlere öncelikle bu kutuların tam olarak ne işe yaradıklarını, kutu açarak neler elde edebileceğinizi, ücretli ve ücretsiz olarak apexpacks nasıl alınır bunlardan bahsedeceğiz. Oyunun en keyifli özelliklerinden biri olan kutu açma eylemi hakkında her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Apex Packs Kazanma

Apex Packs Kazanma

Apex Packs Nedir?

Apex Packs (Türkçe karşılığı yok), ApexLegends oyununda oyun tarafından ücretli veya ücretsiz olarak verilen süpriz item kutularıdır. Kutular oyundaki kıymetli eşyaları elde etmenin tek yoludur. Kutulardan elde edilen itemler paylaşılamaz, satılamaz veya takas edilemezler. Loot Box ya da Yağma Kutusu adı verebileceğimiz bu kutulardan tek seferde 3 farklı eşya elde edilir. Her eşyanın oyun içindeki değeri farklıdır.

Apex Legends Değerli itemlarından Bıçak Nasıl kazanılır yazımız ilginizi çekebilir.

Apex Packs Fiyatları

Bu kutuların ne olduğunu artık biliyorsunuz ancak fiyatları hakkında bir fikriniz yok. Doğrudan oyunun kendi para birimi olan ApexCoin ile satın alınabilen ApexPackslerin birim maliyeti 0.99 EURO. Aşağıdaki görselde satın alma seçenekleriyle birlikte görebilirsiniz.

 • 1,000 ApexCoins – €10.
 • 2,000 (+150 bonus) ApexCoins – €20.
 • 4,000 (+350 bonus) ApexCoins – €40.
 • 6,000 (+750 bonus) ApexCoins – €60.
 • 10,000 (1,500 bonus) ApexCoins – €100.

Apex Packs Ne Kazandırır?

Cosmetic Apex Packs olarak Store’da (Mağaza) yer alan kutulardan kazanabileceğiniz eşyalar aşağıda listelenmiştir. Aşağıdaki ögelerden toplam 3 tane kazanırsınız:

WeaponSkins
LegendsSkins
LegendsFinishers
Banner Frames
Banner Poses
Banner Stat Tracker
IntroQuips
KillQuips
CraftingMetals

Kıymetli eşya kazanma oranları:

RareorBetteritem: %100
EpicorBetteritem: %24.8
Legendaryitem: %7.4

Ek Özellikler

Her 30 paket için en az bir efsanevi eşya (legendary) düşümü garantidir.
Aynı kozmetik ürün tekrar çıkmaz.

Apex Packs Kazanma Yöntemleri

Mağazadan (Store) Apex Packs Satın Almak

İlk ve en kolay kutu kazanma yöntemi mağazadan satın alım yapmaktır. Bunu yapmak için oyunu açın, ardından üst menüden Store>Apex Packs >Purchase>GetApexCoins yolunu izleyin. Apex packs satın almak için oyun için para birimi olan coinlerisatın almalısınız. Ardından bu coinler karşılığında dilediğiniz kadar kutu açabilirsiniz. 1 ApexPacks’in gerçek parayla karşılığı 1 EURO. Güncel TL kuruyla 6,18 TL. Yalnız oyun sadece bir kutu açmaya izin vermiyor. Daha doğrusu ApexCoins satın alma menüsünde 5 farklı seçenek var ve en uygun fiyatlı olanı 9.99 EURO. Kutu satın almak isteyenler en az bu miktarı ödemek zorundalar.

Level Atlayarak Apex Packs Kazanmak

Oyunda belirli bir seviyeye kadar her level atladığınızda 1 adet apex packs verir. EA websitesindeki bilgilere göre 100 level’a kadar toplam 45 kutu ücretsiz veriliyor. Bu kutuları seri şekilde kazanmak için yapmanız gereken oyuna sık sık giriş yapmak. Oyun içerisinde etkisiz hale getirdiğiniz düşman sayısı, hasar puanları ve parti gibi değişkenlere göre size bir puan (exp) verilir ve bu puanlar arttıkça level alırsınız. Ortalama 30 levele kadar seviye atlamak çok kolaydır. Unutmayın; ApexLegends agresif oyunu ve toplu hareket edenleri ödüllendirir!

Twitch Prime Exclusive Packs

*Bu kampanyadan yalnızca Twitch Prime aboneleri faydalanabilir.
Twitch ve Amazon tüm Battle Royale oyunlarda olduğu gibi burada da varlığını hissettiriyor ve sizlere 5 adet bedava apexpacks kazandırıyor. Twitch ile bedava apexpacks kazanma yönteminin detaylarını sizler için anlattım…

 1. ApexLegendsTwitch Prime sayfasını açın: https://twitch.amazon.com/prime/loot/apex
 2. Açılan sayfadaki ClaimNow butonuna tıklayın.
 3. Açılan pencerede hali hazırda Twitch üyeliğiniz varsa SignIn, yoksa SignUp seçeneğine tıklayın.
 4. Giriş yaptıktan sonra Yetkilendir butonuna tıklayın.
 5. TwitchPrime’ı yetkilendirdikten sonra, EA hesabınızı bağlamanızı isteyen başka bir pencere açılacaktır. Bağlantıya tıklayın ve EA hesabınızla oturum açın.
 6. EA ve Twitch Prime hesaplarınızı başarılı bir şekilde bağladıktan sonra ApexLegends’ı başlatırken size özel hediye paketinizi alabileceksiniz. Ödüllerinizi yalnızca oturum açtığınız ilk platformda (PS4, PC, Xbox) alacağınızı unutmayın.

İyi oyunlar!

Bir Yorum Yap